Section Image

Matthew Duke

Moreland Properties
5 Closed Sales
$2M Total Value
$275K - $575K Price Range
$397K Average Price
Prior 5 years

About Matthew

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$645,000
Average Sale Price
$322,500
Price Range
$275K - $370K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$575,000
Average Sale Price
$575,000

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,019,900
Average Sale Price
$339,967
Price Range
$275K - $375K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$965,000
Average Sale Price
$482,500
Price Range
$390K - $575K

Matthew's Listings and Deals

Matthew Duke