Section Image

Max Muradov

RE/MAX Evolved
7 Closed Sales
$2.5M Total Value
$180K - $545K Price Range
$354.3K Average Price
Prior 5 years

About Max

Home Types: Lot/Land, House, Townhouse

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$720,000
Average Sale Price
$360,000
Price Range
$340K - $380K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$580,000
Average Sale Price
$290,000
Price Range
$180K - $400K

Seller Deals

Total Deals
5
Total Value
$1,899,900
Average Sale Price
$379,980
Price Range
$300K - $545K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$580,000
Average Sale Price
$290,000
Price Range
$180K - $400K

Max's Listings and Deals

Agent License: Pennsylvania RS373351

Max Muradov