Section Image

Megan Scott

Ohana East Coast Realty
2 Closed Sales
$921K Total Value
$438K - $482.5K Price Range
$460.3K Average Price
Prior 5 years

About Megan

Home Types: Townhouse

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$920,500
Average Sale Price
$460,250
Price Range
$438K - $483K

Megan's Listings and Deals

Agent License: Florida 3642377

Megan Scott