Section Image

Michael Muellerleile

Vincent James LTD.
8 Closed Sales
$6.1M Total Value
$380.3K - $2.6M Price Range
$768.6K Average Price
Prior 5 years

About Michael

Home Types: House, Condo
Years of Experience: 6

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$565,000
Average Sale Price
$565,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$565,000
Average Sale Price
$565,000

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,750,000
Average Sale Price
$583,333
Price Range
$505K - $680K

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$4,398,769
Average Sale Price
$879,754
Price Range
$380K - $2.6M

Michael's Listings and Deals

Michael Muellerleile