Section Image

Michael Sanders

LATTER & BLUM INC/REALTORS
2 Closed Sales
$575K Total Value
$230K - $345K Price Range
$287.5K Average Price
Prior 5 years

About Michael

Home Types: House, MultiFamily
Years of Experience: 5

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$575,000
Average Sale Price
$287,500
Price Range
$230K - $345K

Michael's Listings and Deals

Michael Sanders