Section Image

Michael Schein

6 Closed Sales
$2.6M Total Value
$370K - $511K Price Range
$431.8K Average Price
Prior 5 years

About Michael

Home Types: House, Manufactured

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$996,000
Average Sale Price
$498,000
Price Range
$485K - $511K

Buyer Deals

Total Deals
6
Total Value
$2,591,000
Average Sale Price
$431,833
Price Range
$370K - $511K

Michael's Listings and Deals

Agent License: Colorado 100106091

Michael Schein