Section Image

Moses Garcia

ShoppingSDHouses
3 Closed Sales
$1.1M Total Value
$260K - $477K Price Range
$381.3K Average Price
Prior 5 years

About Moses

Home Types: House, Manufactured

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$737,000
Average Sale Price
$368,500
Price Range
$260K - $477K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,144,000
Average Sale Price
$381,333
Price Range
$260K - $477K

Moses' Listings and Deals

Agent License: California 02176595

Moses Garcia