Section Image

Nikki McNally

EXP Realty, LLC
8 Closed Sales
$2.7M Total Value
$210K - $585K Price Range
$342.8K Average Price
Prior 5 years

About Nikki

Home Types: House, Townhouse
Years of Experience: 4

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$662,500
Average Sale Price
$331,250
Price Range
$283K - $380K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$735,000
Average Sale Price
$367,500
Price Range
$365K - $370K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$662,500
Average Sale Price
$331,250
Price Range
$283K - $380K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$735,000
Average Sale Price
$367,500
Price Range
$365K - $370K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$947,500
Average Sale Price
$315,833
Price Range
$283K - $380K

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$1,795,000
Average Sale Price
$359,000
Price Range
$210K - $585K

Nikki's Listings and Deals

Nikki McNally