Section Image

Nina James

EXP Realty, LLC
16 Closed Sales
$6.3M Total Value
$205K - $851K Price Range
$395.6K Average Price
Prior 5 years

About Nina

Home Types: Townhouse, House, Condo
Years of Experience: 18

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,091,000
Average Sale Price
$545,500
Price Range
$240K - $851K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,595,000
Average Sale Price
$531,667
Price Range
$380K - $775K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,091,000
Average Sale Price
$545,500
Price Range
$240K - $851K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,595,000
Average Sale Price
$531,667
Price Range
$380K - $775K

Seller Deals

Total Deals
8
Total Value
$3,465,900
Average Sale Price
$433,238
Price Range
$135K - $851K

Buyer Deals

Total Deals
8
Total Value
$2,862,900
Average Sale Price
$357,863
Price Range
$150K - $775K

Nina's Listings and Deals

Agent Photo

Nina James