Section Image

olga maksymova

Kazak Realty, Inc.
3 Closed Sales
$1.2M Total Value
$305K - $525K Price Range
$383.3K Average Price
Prior 5 years

About olga

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$525,000
Average Sale Price
$525,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$625,000
Average Sale Price
$312,500
Price Range
$305K - $320K

olga's Listings and Deals

olga maksymova