Section Image

Patrick Phillips

2 Closed Sales
$737K Total Value
$330K - $407K Price Range
$368.5K Average Price
Prior 5 years

About Patrick

Home Types: House, Townhouse

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$407,000
Average Sale Price
$407,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$737,000
Average Sale Price
$368,500
Price Range
$330K - $407K

Patrick's Listings and Deals

Agent License: Vermont 082.0008354

Patrick Phillips