Section Image

Peter Fitzgerald

Weichert Realtors
5 Closed Sales
$1.8M Total Value
$124K - $530K Price Range
$354.6K Average Price
Prior 5 years

About Peter

Home Types: House, Condo
Years of Experience: 6

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,119,000
Average Sale Price
$373,000
Price Range
$350K - $419K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$654,000
Average Sale Price
$327,000
Price Range
$124K - $530K

Peter's Listings and Deals

Agent Photo

Peter Fitzgerald