Section Image

Peter Nemeth

3 Closed Sales
$2.4M Total Value
$650K - $1.1M Price Range
$796.7K Average Price
Prior 5 years

About Peter

Home Types: House
Years of Experience: 18

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$1,075,000
Average Sale Price
$1,075,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$665,000
Average Sale Price
$665,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$1,075,000
Average Sale Price
$1,075,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$665,000
Average Sale Price
$665,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$1,075,000
Average Sale Price
$1,075,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,315,000
Average Sale Price
$657,500
Price Range
$650K - $665K

Peter's Listings and Deals

Agent License: 40039284 Colorado 40039284

Peter Nemeth