Section Image

Piper Lange

Keller Williams Clients Choice Realty
13 Closed Sales
$4.8M Total Value
$262.5K - $666.9K Price Range
$371.6K Average Price
Prior 5 years

About Piper

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$592,000
Average Sale Price
$296,000
Price Range
$293K - $299K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,025,000
Average Sale Price
$512,500
Price Range
$425K - $600K

Seller Deals

Total Deals
7
Total Value
$1,767,500
Average Sale Price
$252,500
Price Range
$108K - $465K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$2,030,000
Average Sale Price
$507,500
Price Range
$425K - $600K

Piper's Listings and Deals

Piper Lange