Section Image

Porcshe Ola

eXp Realty LLC
3 Closed Sales
$1.2M Total Value
$305K - $505K Price Range
$408.3K Average Price
Prior 5 years

About Porcshe

Home Types: House
Years of Experience: 3

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$415,000
Average Sale Price
$415,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$415,000
Average Sale Price
$415,000

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,225,000
Average Sale Price
$408,333
Price Range
$305K - $505K

Porcshe's Listings and Deals

Agent License: Texas 0751102

Porcshe Ola