Section Image

RACHAEL COLGAN

ERA Top Agent Realty
2 Closed Sales
$735K Total Value
$300K - $435K Price Range
$367.5K Average Price
Prior 5 years

About RACHAEL

Home Types: House
Years of Experience: 19

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$435,000
Average Sale Price
$435,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$300,000
Average Sale Price
$300,000

RACHAEL's Listings and Deals

RACHAEL COLGAN