Section Image

Rachel Wulff

eXp Realty of California Inc.
4 Closed Sales
$2M Total Value
$260K - $700K Price Range
$504.8K Average Price
Prior 5 years

About Rachel

Home Types: House, Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$700,000
Average Sale Price
$700,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$860,000
Average Sale Price
$430,000
Price Range
$260K - $600K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$700,000
Average Sale Price
$700,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$860,000
Average Sale Price
$430,000
Price Range
$260K - $600K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,159,000
Average Sale Price
$579,500
Price Range
$459K - $700K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$860,000
Average Sale Price
$430,000
Price Range
$260K - $600K

Rachel's Listings and Deals

Agent License: 02073529
Agent Photo

Rachel Wulff