Section Image

Rania McInnes

8 Closed Sales
$8.7M Total Value
$450K - $2M Price Range
$1.1M Average Price
Prior 5 years

About Rania

Home Types: House, Condo
Years of Experience: 13

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$2,700,000
Average Sale Price
$1,350,000
Price Range
$1.3M - $1.4M

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$2,700,000
Average Sale Price
$1,350,000
Price Range
$1.3M - $1.4M

Seller Deals

Total Deals
5
Total Value
$6,410,000
Average Sale Price
$1,282,000
Price Range
$450K - $2M

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$2,285,000
Average Sale Price
$761,667
Price Range
$630K - $875K

Rania's Listings and Deals

Rania McInnes