Section Image

RHONDA STROM

Responds Quickly
CENTURY 21 ELITE
14 Closed Sales
$2M Total Value
$87K - $270K Price Range
$141.5K Average Price
Prior 5 years

About RHONDA

Home Types: House, MultiFamily

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$270,600
Average Sale Price
$135,300
Price Range
$93K - $178K

Seller Deals

Total Deals
5
Total Value
$767,000
Average Sale Price
$153,400
Price Range
$89K - $270K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$125,000
Average Sale Price
$125,000

Seller Deals

Total Deals
12
Total Value
$1,662,700
Average Sale Price
$138,558
Price Range
$50K - $270K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$318,000
Average Sale Price
$159,000
Price Range
$125K - $193K

Production Over Time

5 Year View

RHONDA's Listings and Deals

Agent Photo

RHONDA STROM

Responds Quickly