Section Image

Robert Caballero

4 Closed Sales
$1.3M Total Value
$226.3K - $479K Price Range
$323.1K Average Price
Prior 5 years

About Robert

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$350,000
Average Sale Price
$350,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$463,300
Average Sale Price
$231,650
Price Range
$226K - $237K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$829,000
Average Sale Price
$414,500
Price Range
$350K - $479K

Robert's Listings and Deals

Robert Caballero