Section Image

Robert Forgette

Waterfronts Ltd
6 Closed Sales
$1.2M Total Value
$105K - $380K Price Range
$196.5K Average Price
Prior 5 years

About Robert

Home Types: Manufactured, Condo
Years of Experience: 18

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$144,000
Average Sale Price
$144,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$225,000
Average Sale Price
$225,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$144,000
Average Sale Price
$144,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$415,000
Average Sale Price
$207,500
Price Range
$190K - $225K

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$764,000
Average Sale Price
$191,000
Price Range
$105K - $380K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$415,000
Average Sale Price
$207,500
Price Range
$190K - $225K

Robert's Listings and Deals

Robert Forgette