Section Image

Robert La Eace

2 Closed Sales
$1.3M Total Value
$635K - $685K Price Range
$660K Average Price
Prior 5 years

About Robert

Home Types: Condo
Years of Experience: 18

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,320,000
Average Sale Price
$660,000
Price Range
$635K - $685K

Robert's Listings and Deals

Agent License: 01366404 California 01366404

Robert La Eace