Section Image

Roberto Matarraz

London Foster Realty
5 Closed Sales
$4.3M Total Value
$549K - $1.6M Price Range
$863.6K Average Price
Prior 5 years

About Roberto

Home Types: Condo
Years of Experience: 9

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$570,000
Average Sale Price
$570,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$1,595,000
Average Sale Price
$1,595,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$570,000
Average Sale Price
$570,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$1,595,000
Average Sale Price
$1,595,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,119,000
Average Sale Price
$559,500
Price Range
$549K - $570K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$3,199,000
Average Sale Price
$1,066,333
Price Range
$689K - $1.6M

Roberto's Listings and Deals

Agent Photo

Roberto Matarraz