Section Image

Robin Glodd

HomeSmart
2 Closed Sales
$840K Total Value
$280K - $560K Price Range
$420K Average Price
Prior 5 years

About Robin

Home Types: House
Years of Experience: 2

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$280,000
Average Sale Price
$280,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$840,000
Average Sale Price
$420,000
Price Range
$280K - $560K

Robin's Listings and Deals

Agent License: Texas 0817239

Robin Glodd