Section Image

Roshan Pathre

Thrive Realty Company
4 Closed Sales
$1.9M Total Value
$363K - $559.9K Price Range
$477K Average Price
Prior 5 years

About Roshan

Home Types: House, Condo
Years of Experience: 3

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$813,000
Average Sale Price
$406,500
Price Range
$363K - $450K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$813,000
Average Sale Price
$406,500
Price Range
$363K - $450K

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,907,900
Average Sale Price
$476,975
Price Range
$363K - $560K

Roshan's Listings and Deals

Roshan Pathre