Section Image

Roy Riggs

Keller Williams Elevate
15 Closed Sales
$4.7M Total Value
$225K - $808K Price Range
$316.4K Average Price
Prior 5 years

About Roy

Home Types: Lot/Land, House
Years of Experience: 2

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$808,000
Average Sale Price
$808,000

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$1,740,700
Average Sale Price
$348,140
Price Range
$65K - $465K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$846,000
Average Sale Price
$423,000
Price Range
$38K - $808K

Buyer Deals

Total Deals
11
Total Value
$3,810,080
Average Sale Price
$346,371
Price Range
$65K - $525K

Roy's Listings and Deals

Roy Riggs