Section Image

Sara Palmer

Luks Realty
3 Closed Sales
$942K Total Value
$191.9K - $449.9K Price Range
$313.9K Average Price
Prior 5 years

About Sara

Home Types: Townhouse, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$641,800
Average Sale Price
$320,900
Price Range
$192K - $450K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$300,000
Average Sale Price
$300,000

Sara's Listings and Deals

Agent License: Connecticut RES.0763295

Sara Palmer