Section Image

Sarah Tiani

Tabby Realty LLC
19 Closed Sales
$9.9M Total Value
$295K - $1.2M Price Range
$519.1K Average Price
Prior 5 years

About Sarah

Home Types: House
Years of Experience: 5

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,220,000
Average Sale Price
$610,000
Price Range
$300K - $920K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,718,000
Average Sale Price
$429,500
Price Range
$239K - $769K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,220,000
Average Sale Price
$610,000
Price Range
$300K - $920K

Buyer Deals

Total Deals
8
Total Value
$3,516,015
Average Sale Price
$439,502
Price Range
$239K - $769K

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$2,750,000
Average Sale Price
$687,500
Price Range
$300K - $1.2M

Buyer Deals

Total Deals
15
Total Value
$7,113,415
Average Sale Price
$474,228
Price Range
$239K - $840K

Production Over Time

5 Year View

Sarah's Listings and Deals

Sarah Tiani