Section Image

Savai Pham

J. Lindsey Properties
13 Closed Sales
$4.2M Total Value
$269K - $465K Price Range
$319.6K Average Price
Prior 5 years

About Savai

Home Types: Condo, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$621,000
Average Sale Price
$310,500
Price Range
$296K - $325K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$620,000
Average Sale Price
$310,000
Price Range
$295K - $325K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$621,000
Average Sale Price
$310,500
Price Range
$296K - $325K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,354,000
Average Sale Price
$338,500
Price Range
$269K - $465K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$796,000
Average Sale Price
$265,333
Price Range
$175K - $325K

Buyer Deals

Total Deals
10
Total Value
$3,358,566
Average Sale Price
$335,857
Price Range
$230K - $465K

Savai's Listings and Deals

Agent License: Texas 0727803

Savai Pham