Section Image

Shannon Bergen

Shannon Bergen Broker
5 Closed Sales
$7M Total Value
$615K - $2.8M Price Range
$1.7M Average Price
Prior 5 years

About Shannon

Home Types: House, MultiFamily, Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$3,545,000
Average Sale Price
$1,772,500
Price Range
$895K - $2.7M

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$2,800,000
Average Sale Price
$2,800,000

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$3,545,000
Average Sale Price
$1,772,500
Price Range
$895K - $2.7M

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$3,415,000
Average Sale Price
$1,707,500
Price Range
$615K - $2.8M

Shannon's Listings and Deals

Shannon Bergen