Section Image

Sharon Wright

Weichert, Realtors-Tralee Prop
2 Closed Sales
$515K Total Value
$225K - $290K Price Range
$257.5K Average Price
Prior 5 years

About Sharon

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$515,000
Average Sale Price
$257,500
Price Range
$225K - $290K

Sharon's Listings and Deals

Sharon Wright