Section Image

Sherif Mabrouk

eXp Realty
2 Closed Sales
$1.1M Total Value
$435K - $690K Price Range
$562.5K Average Price
Prior 5 years

About Sherif

Home Types: House, Condo

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,125,000
Average Sale Price
$562,500
Price Range
$435K - $690K

Sherif's Listings and Deals

Agent License: New York 10401358876

Sherif Mabrouk