Section Image

Sierra DiGeronimo

REALTY EXCHANGE, LLC
7 Closed Sales
$2.1M Total Value
$29.3K - $399.9K Price Range
$301.6K Average Price
Prior 5 years

About Sierra

Home Types: Townhouse, House, Lot/Land

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$338,000
Average Sale Price
$338,000

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,074,800
Average Sale Price
$358,267
Price Range
$325K - $400K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$723,000
Average Sale Price
$361,500
Price Range
$338K - $385K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,104,100
Average Sale Price
$276,025
Price Range
$29K - $400K

Sierra's Listings and Deals

Agent License: Florida 3589444

Sierra DiGeronimo