Section Image

Sierra Swartz

Real Broker, LLC
9 Closed Sales
$1.8M Total Value
$90K - $369.9K Price Range
$196.8K Average Price
Prior 5 years

About Sierra

Home Types: House, Condo, MultiFamily
Years of Experience: 10

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$659,900
Average Sale Price
$329,950
Price Range
$290K - $370K

Buyer Deals

Total Deals
7
Total Value
$1,110,900
Average Sale Price
$158,700
Price Range
$90K - $205K

Sierra's Listings and Deals

Agent Photo

Sierra Swartz