Section Image

Sonia Harris-Carter

Carter Real Estate Company
6 Closed Sales
$1.6M Total Value
$200K - $315K Price Range
$268.3K Average Price
Prior 5 years

About Sonia

Home Types: House
Years of Experience: 18

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$200,000
Average Sale Price
$200,000

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$870,000
Average Sale Price
$290,000
Price Range
$245K - $315K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$200,000
Average Sale Price
$200,000

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$870,000
Average Sale Price
$290,000
Price Range
$245K - $315K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$470,000
Average Sale Price
$235,000
Price Range
$200K - $270K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,140,000
Average Sale Price
$285,000
Price Range
$245K - $315K

Sonia's Listings and Deals

Sonia Harris-Carter