Section Image

Stacy Bray

eXp Realty, LLC
14 Closed Sales
$8.6M Total Value
$149K - $2M Price Range
$612.6K Average Price
Prior 5 years

About Stacy

Home Types: House, Lot/Land, Condo
Years of Experience: 7

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$2,040,000
Average Sale Price
$2,040,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$885,000
Average Sale Price
$442,500
Price Range
$250K - $635K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$2,040,000
Average Sale Price
$2,040,000

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,115,000
Average Sale Price
$371,667
Price Range
$230K - $635K

Seller Deals

Total Deals
8
Total Value
$5,791,300
Average Sale Price
$723,913
Price Range
$149K - $2M

Buyer Deals

Total Deals
6
Total Value
$2,785,250
Average Sale Price
$464,208
Price Range
$230K - $741K

Stacy's Listings and Deals

Agent License: Texas 0427756
Agent Photo

Stacy Bray