Section Image

Stephen Varroll

Landcrafters Inc
12 Closed Sales
$5.3M Total Value
$175K - $1.3M Price Range
$444.1K Average Price
Prior 5 years

About Stephen

Home Types: House, Manufactured, Lot/Land
Years of Experience: 20

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$610,000
Average Sale Price
$203,333
Price Range
$75K - $284K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$610,000
Average Sale Price
$203,333
Price Range
$75K - $284K

Seller Deals

Total Deals
10
Total Value
$3,979,757
Average Sale Price
$397,976
Price Range
$75K - $1.3M

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,350,000
Average Sale Price
$675,000
Price Range
$475K - $875K

Stephen's Listings and Deals

Stephen Varroll