Section Image

Steve Archibeque

N. M. REO Specialists, Inc.
2 Closed Sales
$1.5M Total Value
$413K - $1M Price Range
$725K Average Price
Prior 5 years

About Steve

Home Types: House
Years of Experience: 25

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$1,037,000
Average Sale Price
$1,037,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$1,037,000
Average Sale Price
$1,037,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,450,000
Average Sale Price
$725,000
Price Range
$413K - $1M

Steve's Listings and Deals

Steve Archibeque