Section Image

Steve Jones

Lakeland Home Inspections
2 Closed Sales
$298K Total Value
$130K - $168K Price Range
$149K Average Price
Prior 5 years

About Steve

Home Types: Lot/Land, House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$298,000
Average Sale Price
$149,000
Price Range
$130K - $168K

Steve's Listings and Deals

Steve Jones