Section Image

Stuart Simone

Epique Realty
5 Closed Sales
$1.5M Total Value
$50K - $595K Price Range
$297K Average Price
Prior 5 years

About Stuart

Home Types: House, Lot/Land, Townhouse
Years of Experience: 6

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$200,000
Average Sale Price
$100,000
Price Range
$50K - $150K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$395,000
Average Sale Price
$395,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$200,000
Average Sale Price
$100,000
Price Range
$50K - $150K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$395,000
Average Sale Price
$395,000

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$795,000
Average Sale Price
$265,000
Price Range
$50K - $595K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$690,000
Average Sale Price
$345,000
Price Range
$295K - $395K

Stuart's Listings and Deals

Agent Photo

Stuart Simone