-
Ariana Gaffoglio
Ariana Gaffoglio
Plus Real Estate
(949) 569-5130
86 Total Sales
2 in Summerlin South
$3.1M - $3.3M Price Range
-
Shyla Magee
Shyla Magee
Real Broker LLC
(725) 529-3074
139 Total Sales
2 in Summerlin South
$312K - $1.7M Price Range
-
Dave Crete
Dave Crete
Aspire Realty Group
(866) 761-6479
40 Total Sales
2 in Summerlin South
$475K - $554K Price Range
-
Linda Rheinberger
Linda Rheinberger
Desert Winds Realty & Property
(702) 996-4224
13 Total Sales
2 in Summerlin South
$526K - $1.2M Price Range
-
Tim Shaw
Tim Shaw
Douglas Elliman of Nevada LLC
(702) 745-2421
20 Total Sales
2 in Summerlin South
$460K - $975K Price Range
-
Jake Narksavee
Jake Narksavee
BHHS Nevada Properties
(725) 726-3015
31 Total Sales
2 in Summerlin South
$475K - $594K Price Range
-
Brenda Tuttle
Brenda Tuttle
Tuttle Realty
(725) 227-6518
143 Total Sales
2 in Summerlin South
$355K - $695K Price Range
-
Scott Beaudry
Scott Beaudry
BHGRE Universal
(725) 877-9629
51 Total Sales
2 in Summerlin South
$715K - $720K Price Range
-
Rochelle Sutherland
Rochelle Sutherland
Simply Vegas
(725) 227-5166
56 Total Sales
2 in Summerlin South
$545K - $920K Price Range
-
Ika Frogel
Ika Frogel
Real Broker LLC
(725) 227-9157
27 Total Sales
2 in Summerlin South
$405K - $420K Price Range
-
Debbie Zois
Debbie Zois
Keller Williams Realty Las Veg
(725) 502-2111
129 Total Sales
2 in Summerlin South
$450K - $520K Price Range
-
Steven Baird
Steven Baird
The Baird Group, LLC
(725) 696-9427
254 Total Sales
2 in Summerlin South
$493K - $625K Price Range
-
John Ahlbrand
John Ahlbrand
Love Las Vegas Realty
(725) 600-0455
35 Total Sales
2 in Summerlin South
$450K - $1.9M Price Range
-
Lori Galarza
Lori Galarza
RE/MAX Central
(725) 777-5110
79 Total Sales
2 in Summerlin South
$480K - $725K Price Range
-
George Kinney
George Kinney
Elite Realty
(725) 600-6420
86 Total Sales
2 in Summerlin South
$655K - $799K Price Range
-
Sean Gotcher
Sean Gotcher
Compass
18 Total Sales
2 in Summerlin South
$350K - $475K Price Range
-
Bruce Hiatt
Bruce Hiatt
Luxury Realty Group LLC
(833) 768-0289
13 Total Sales
2 in Summerlin South
$732K - $2.3M Price Range
-
Jason Mattson
Jason Mattson
Orange Realty Group LLC
(725) 502-1374
126 Total Sales
2 in Summerlin South
$686K - $725K Price Range
-
Robert Ratliff
Robert Ratliff
RE/MAX Reliance
(725) 227-6990
52 Total Sales
2 in Summerlin South
$535K - $559K Price Range
-
Trish Nash
Trish Nash
Desert Elegance
(833) 772-4995
298 Total Sales
2 in Summerlin South
$640K - $695K Price Range
-
Gilbert Gildore
Gilbert Gildore
Keller Williams MarketPlace
(725) 373-2767
106 Total Sales
2 in Summerlin South
$430K - $1.4M Price Range
-
Gail Selter
Gail Selter
Keller Williams Realty Las Veg
(725) 210-0750
18 Total Sales
2 in Summerlin South
$1.1M - $1.2M Price Range
-
Michele Brown
Michele Brown
The Home Shop
(888) 469-4168
30 Total Sales
2 in Summerlin South
$423K - $575K Price Range
-
Effie Shen
Effie Shen
Real Estate Planet LLC
(855) 928-3625
8 Total Sales
2 in Summerlin South
$392K - $700K Price Range
-
David Jiang
David Jiang
City Villa Realty & Management
(855) 947-4582
8 Total Sales
2 in Summerlin South
$553K - $1.7M Price Range
-
Camila Linkowski
Camila Linkowski
Serhant
(855) 948-4740
74 Total Sales
2 in Summerlin South
$1.1M - $1.3M Price Range
-
Harvey Tadmor
Harvey Tadmor
Real Simple Real Estate
(888) 660-8289
52 Total Sales
2 in Summerlin South
$600K - $900K Price Range
-
Tishara Cousino
Tishara Cousino
Realty ONE Group, Inc
(855) 783-5133
54 Total Sales
2 in Summerlin South
$335K - $596K Price Range
-
Miriam Goebel
Miriam Goebel
Leading Vegas Realty
(844) 928-4933
7 Total Sales
2 in Summerlin South
$625K - $770K Price Range
-
Nigussie Riktu
Nigussie Riktu
Real Broker LLC
(833) 992-1789
98 Total Sales
2 in Summerlin South
$1,135,000 Price Range
-
Sara Price
Sara Price
Real Broker LLC
(855) 959-2413
16 Total Sales
2 in Summerlin South
$412K - $685K Price Range
-
Danielle Obrien
Danielle Obrien
LIFE Realty District
(888) 898-8641
21 Total Sales
2 in Summerlin South
$450K - $660K Price Range
-
Carlos Torres
Carlos Torres
Real Broker LLC
(855) 920-5133
26 Total Sales
2 in Summerlin South
$545K - $690K Price Range
-
Destiny Delpit
Destiny Delpit
McKenna Property Management
(833) 956-8440
5 Total Sales
2 in Summerlin South
$436K - $995K Price Range
-
Deanna Garber
Deanna Garber
eXp Realty
(855) 346-9167
30 Total Sales
2 in Summerlin South
$489K - $600K Price Range
-
Melanie Higa
Melanie Higa
Rossum Realty Unlimited
(833) 208-2821
48 Total Sales
2 in Summerlin South
$540K - $554K Price Range
-
Andrea Menchio
Andrea Menchio
Xpand Realty & Property Mgmt
(877) 915-8268
10 Total Sales
2 in Summerlin South
$661K - $2.2M Price Range
-
Kim Maddi
Kim Maddi
eXp Realty
(888) 960-7161
29 Total Sales
2 in Summerlin South
$479K - $500K Price Range
-
Valerie DiBenedetto
Valerie DiBenedetto
Sphere Real Estate
(855) 680-1841
25 Total Sales
2 in Summerlin South
$398K - $525K Price Range
-
Yida Li
Yida Li
Peak Realty
(725) 215-2204
49 Total Sales
2 in Summerlin South
$430K - $850K Price Range
-
Nina Matis
Nina Matis
eXp Realty
(844) 238-5563
8 Total Sales
2 in Summerlin South
$510K - $636K Price Range
-
Gershon Levy
Gershon Levy
Allison James Estates & Homes
(888) 414-4983
41 Total Sales
2 in Summerlin South
$800K - $1.5M Price Range
-
Pedro Casillas
Pedro Casillas
United Realty Group
(833) 569-3020
48 Total Sales
2 in Summerlin South
$751K - $1.2M Price Range
-
Jilliene Andrews
Jilliene Andrews
The Agency Las Vegas
(888) 493-1358
6 Total Sales
2 in Summerlin South