Section Image

Susan Parsons

Shaheen Ruth Martin & Fonville
2 Closed Sales
$1.3M Total Value
$345K - $925K Price Range
$635K Average Price
Prior 5 years

About Susan

Home Types: House, Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,270,000
Average Sale Price
$635,000
Price Range
$345K - $925K

Susan's Listings and Deals

Susan Parsons