Section Image

Susan Weston

Lund Builders, Inc.*
4 Closed Sales
$995K Total Value
$45K - $695K Price Range
$248.8K Average Price
Prior 5 years

About Susan

Home Types: Lot/Land, House
Years of Experience: 18

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$695,000
Average Sale Price
$695,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$105,000
Average Sale Price
$105,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$695,000
Average Sale Price
$695,000

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$300,000
Average Sale Price
$100,000
Price Range
$45K - $150K

Susan's Listings and Deals

Susan Weston