Section Image

Suzanne Harris

Taft & Associates
8 Closed Sales
$6.8M Total Value
$539K - $1.1M Price Range
$844.1K Average Price
Prior 5 years

About Suzanne

Home Types: House
Years of Experience: 20

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$960,000
Average Sale Price
$960,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$539,000
Average Sale Price
$539,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,935,000
Average Sale Price
$967,500
Price Range
$960K - $975K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$539,000
Average Sale Price
$539,000

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$3,764,000
Average Sale Price
$941,000
Price Range
$829K - $1M

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$2,989,000
Average Sale Price
$747,250
Price Range
$539K - $1.1M

Production Over Time

5 Year View

Suzanne's Listings and Deals

Suzanne Harris