Section Image

Syed Alam

Syed M. Alam, REALTOR
2 Closed Sales
$988K Total Value
$235K - $753K Price Range
$494K Average Price
Prior 5 years

About Syed

Home Types: House
Years of Experience: 12

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$753,000
Average Sale Price
$753,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$753,000
Average Sale Price
$753,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$235,000
Average Sale Price
$235,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$753,000
Average Sale Price
$753,000

Syed's Listings and Deals

Syed Alam