Section Image

Tahnee Day

Keller Williams Realty
9 Closed Sales
$6.1M Total Value
$175K - $1.1M Price Range
$674.2K Average Price
Prior 5 years

About Tahnee

Home Types: House, Condo, Lot/Land

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,988,000
Average Sale Price
$994,000
Price Range
$990K - $998K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$1,050,000
Average Sale Price
$1,050,000

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$2,493,000
Average Sale Price
$831,000
Price Range
$505K - $998K

Buyer Deals

Total Deals
6
Total Value
$3,575,000
Average Sale Price
$595,833
Price Range
$175K - $1.1M

Tahnee's Listings and Deals

Tahnee Day