Section Image

Tammye Beveridge

Tammye Beveridge Broker
3 Closed Sales
$2.7M Total Value
$310K - $1.4M Price Range
$891.7K Average Price
Prior 5 years

About Tammye

Home Types: House, Lot/Land
Years of Experience: 31

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$1,375,000
Average Sale Price
$1,375,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,300,000
Average Sale Price
$650,000
Price Range
$310K - $990K

Tammye's Listings and Deals

Tammye Beveridge