Section Image

Tibebu Abebe

Kassa Realty LLC
3 Closed Sales
$1.2M Total Value
$345K - $495K Price Range
$403.3K Average Price
Prior 5 years

About Tibebu

Home Types: Townhouse, House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$345,000
Average Sale Price
$345,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$840,000
Average Sale Price
$420,000
Price Range
$345K - $495K

Tibebu's Listings and Deals

Tibebu Abebe