Section Image

Tierra Carmon

True Local Realty
2 Closed Sales
$238K Total Value
$23K - $215K Price Range
$119K Average Price
Prior 5 years

About Tierra

Home Types: House, Lot/Land

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$238,000
Average Sale Price
$119,000
Price Range
$23K - $215K

Tierra's Listings and Deals

Agent License: North Carolina 353712

Tierra Carmon