Section Image

Tim Tran

LPT Realty, LLC
4 Closed Sales
$1.8M Total Value
$260K - $665K Price Range
$442.3K Average Price
Prior 5 years

About Tim

Home Types: House
Years of Experience: 2

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$359,000
Average Sale Price
$359,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$925,000
Average Sale Price
$462,500
Price Range
$260K - $665K

Tim's Listings and Deals

Tim Tran